Bu Ayın En İyi 9 F2P Oyunu

En iyiler burada!

Yepyeni bir liste ile daha karşınızdayız. Uzun zamandır ismini duymadığımız, kendi köşesine çekilmiş bazı oyunları da listemize aldık. Bu oyunların büyük bir kısmı FPS, yani aslında en iyi 10 f2p fps diyebiliriz. Overwatch'ın çıkmasına az bir süre kala bu listede hangi oyunlar şöyle bir bakalım.

9 - Piercing Blow
Oyunda 40 adet harita ve oyun modu var. Ayrıca, oyun içerisinde karakterinize kostüm ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz silah türüne yetenekleriniz ve giydiğiniz eşyalar değişiyor bunu unutmayın!

8 - Mission Against Terror
Oldukça ilginç bir shooter oyun daha sizlerle. Oyuncular taraflarını seçiyor ve savaş başlıyor. Ya gerçek dünyamızda yer alan silahları kullanıp salgını önleyen savaşçılar olacaklar, ya da diğer yaratık güçlerine katılacaklar.

7 - SKILL Special Force 2 
Unreal Engine 3 ile yapılmış modern MMOFPS olan oyunda toplam 16 kişi kıyasıya mücadele ediyor.

6 - Combat Arms: Line of Sight 
Bu oyunumzda ise her karakterin özel yetenekleri var. Takım bazlı oynanayan bu oyun gerçekten oldukça zevkli.

5 - Hawken
Unreal Engine 3 ile yapılmış başka bir oyun daha. Takım olarak oynadığımız bu oyunumuzda ise mekanik araçlar sizleri bekliyor.

4 - Blacklight Retribution
Dx11 destekli gerçekten etkileyici silahlar ve grafikler ile beslenmiş, aksiyon dolu bir oyun.

3 - Planetside 2
Terör güçlerini durdurmak sizin elinizde! Belirli bir alanı ele geçirmeye çalışan terör gruplarına karşı bu bölgeleri ele geçirin ve savunun. Bunu yaparken ise tank ve tüfekleriniz size hizmet edecek.

2 - Heroes & Generals
Yenilenen yakın dövüş mekhanikleri ve çevresel efektler ile yepyeni bir oyun haline gelen bu oyun MMOFPS severlerin listesine girebilecek bir yapım.

1 - Warface
Gerçek zamanlı, hızlı ve her dakikası aksiyon dolu bir yapım olan bu oyunda, sniper olmak biraz zor.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?