CS:GO Skinlerini Çok İstiyorum!

CS:GO'da skin sahibi olmak istiyorum bu oyunda yeniyim ve güzel skinler satın almak istiyorum. Oyunda izleyini olarak başkalarının harika skinlerini görüyorumda içim acıyor :D

Yorumlar

• Bende skin almak istiyorum bu yüzden
  • Az para biriktirip steam a yukleseniz cok harikada olmasa ucuz yollu sekilde 15 tl ye her silaha ucuz ama idare eder skin alabilirsiniz.

Www.steamcommunity.com/id/slavamonolitha

Bende ak47 zumrut cizgili var ama halen safari ağını severim. :D
    2kere kasa actim birinden mag7 birinden nova cikti. Halende kullanirim onlari :D

• Illaha harika olucak diye ugrasmayin. Onlar zengin isi :D
  • Kimilerinin envanterinin toplamı 400.000$ ı buluyor zaten skin derken fiyat aralığı belirlemen lazım diye düşünüyorum =) Orta yollu bişeyler istersen 20-25 tl ye güzel güzel skinler alabilirsin. Ancak işin içine bıçak falan girdimi o 20 tl olur sana 220 tl unutma bunu =) Ayrıca 20 tl lik skin alırsın www.csgolounge.com adlı internet sitesinde bet yaparsın katlaya katlaya olur sana 1000 lerce dolar. Yada skinarena vardı galiba. Orada da bet yapıyorsun ancak farklı bir sistemi var tam bilmiyorum. Araştırırsan, elindekileri akıllı yatırırsan zengin olabilirsin...
  • September 22 düzenlendi

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545}

Merhaba https://skins.cash/tr adresinden skin alımı ve satımı yapabilirsiniz. CS:Go oynayan arkadaşların bir göz atmalarını tavsiye ederim.