“Ejderhanın Yemini Türkiye’de”

ChangYou.com, ödüllü oyun Ejderhanın Yemini’nin piyasaya çıktığını duyuruyor!

 

 

Dünyanın önde gelen Free to Play MMO yayıncısı ChangYou.com (EU) Ejderhanın Yenini’nin yakında piyasaya çıkacağını duyurmaktan memnuniyet duyar: Ejderhanın Yemini Türkiye’de.

Wuxia yazarı Jin Yong’un popüler Çince romanından uyarlanan Ejderhanın Yemini free-to-play MMO piyasasındaki geçmiş performansıyla başarısını kanıtlıyor ve şu anda özellikle Türkiye piyasası için tamamen yerelleştirilmiş durumda.

ChangYou.com (EU) Yayın Başkan Yardımcısı Mikro Gozzo şöyle diyor:
“Ejderhanın Yemini’ni Türkiye’ye getirebildiğimiz için gerçekten çok heyecanlıyız. Dünyanın bilgisayar oyunları alanında en hızlı büyüyen piyasalarından biri olan Türkiye’deki kitleye birçok kaliteli oyun daha getirmeyi ümit ediyoruz.”
ChangYou (NASDAQ: CYOU) Çin’deki online oyunlar geliştiricisi ve operatörlerinden biridir. İleri 2.5D ve 3D grafik araçları, etkili hile ve hacking önleme teknolojileri ile ileri çapraz ağ iletişimini içeren bir kurum içi teknoloji platformu kullanmaktadır.
Şirketin lokomotif oyunu Ejderhanın Yemini fantastik bir derinliğe sahip, ödüllü bir MMO’dur. Çin’de 2007 yılında Tian Long Ba Bu (T.L.B.B.) adı altında pazarlanmaya başlayan bu oyun, International Data Corporation tarafından Çin’deki en popüler üçüncü oyun seçilmiştir. 2008 yılında, Çin’in her yıl düzenlenen dijital oyun fuarı ChinaJoy’da “En İyi Kendi Kendine Gelişen Online Oyun” ve “Oyun Meraklılarının En Sevdiği Oyun” ödüllerini almıştır.

 

Ejderhanın Yemini, daha yakın zamanda ChangYou lokomotif oyununu dünyanın her yanında yaydıkça daha da güçlenmiştir. Düzenli güncellemeler ve oyun genişletmeler ile ve canlı ve çeşitli bir online topluluk sayesinde, Ejderhanın Yemini MMO dünyasında vurucu bir güce sahiptir.
Daha fazla bilgi için, lütfen ChangYou.com sitesini ziyaret edin.