SETI Network: Oyungezer | Free2Play


Paylas

 

Sulake Corporation bugün, dünyanın gençlere yönelik olan ve aylık 8 milyon farklı kullanıcıya sahip olan en büyük sosyal oyunu ve online topluluğu olan Habbo Hotel'in Türkiye lansmanını yaptığını duyurdu. Katılımın ücretsiz olduğu ve Türkçe konuşanlar için eksiksiz şekilde yerelleştirilmiş olan www.habbo.com.tr sitesi bugünden itibaren yayına girecek.

 

Habbo Hotel, çok boyutlu bir sanal topluluk ve sosyal oyun. Gençlerin eski arkadaşlarla karşılaşacakları ve yeni arkadaşlarla tanışacakları, oyunlar oynatacakları, eğlenecekleri ve çok sayıda değişik alanı ve topluluktaki diğer kullanıcıların oluşturduğu milyonlarca odayı keşfedebilecekleri bir yer.

 

Sulake CEO’su Paul LaFontaine şu ifadeyi kullanıyor “Türkiye’de lansman yaptığımızı heyecanla açıklıyorum. Bu bizim için çok önemli bir adım ve arkadaşlarıyla sohbet etmek, benzer ilgi alanları olan insanlarla tanışmak ve küresel Habbo Hotel ağına erişim sağlamak isteyen birçok genç sayesinde Habbo Hotel’in burada büyük bir başarı elde edeceğini tahmin ediyoruz. Türkiye’deki lansmanımız küresel yol haritamızdaki bir diğer büyük adım.”

Katılımı ve kullanımı ücretsiz olan bu oyunda oyuncular aynı zamanda sanal mobilya, temalı odalar ve kendi ana sayfalarına yönelik araçların satışı dahil olmak üzere ilave özel hizmetlere erişim için Habbo Kredileri de satın alabilecek. Kullanıcılar Habbo Hotel deneyiminin bir parçası olarak çeşitli oyunlar oynayabilecek, hayvanlar eğitebilecek, arkadaşlarına bağlanabilecek, kendi odalarını ve Habbo ana sayfalarını tasarlayabilecek; yaratıcılık ve kendini ifade etmenin zevkini yaşayacaktır.

 

Habbo Hotel’e bu yeni yerel Habbo web sitesinden ve 12 Habbo Hotel dil versiyonunun hepsinin kullanıldığı Facebook’tan erişilebilir. Dünya genelindeki Habbo kullanıcıları, Facebook Connect aracılığıyla Facebook arkadaşlarını bu sanal dünyada bulabilir ve kendi sanal dünya deneyimlerini paylaşabilirler.

 

Oyunun takipçileri, Habbo’yu Twitter ile www.twitter.com/habbo ya da Facebook ile www.facebook.com/habbo adresinden takip ederek en yeni kutlama güncellemelerine ulaşabilirler.

 

Daha ayrıntılı bilgi için www.sulake.com ve www.habbo.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (6)
furkan4343
güzel
furkan4343, 13 Ağustos 2012
reloaed
süper olum oynayalm
reloaed, 13 Ağustos 2012
Benchmark
iyimiş
Benchmark, 09 Ağustos 2012
nostalex
güzel
nostalex, 08 Ağustos 2012
batuhany
aynen
batuhany, 08 Ağustos 2012
YuFiSaN
Oynamak Lazım
YuFiSaN, 08 Ağustos 2012

Yorum yaz
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız, eğer kayıtlı değilseniz lütfen ilk önce kayıt olunuz.

busy
Son Güncelleme: Çarşamba, 08 Ağustos 2012 14:11  

Free2Play OnlineWargaming ve Kubinka Güçlerini Birleştirdi

Wargaming bugün, Rus Kubinka Tank Müzesiyle, dünya üzerinde son yaşa [ > ]


Free2Play OnlineWoT: Xbox 360 Edition'a 1.1 Güncellemesi

Wargaming, World of Tanks: Xbox 360 Edition 1.1 Güncellemesini sunmaktan [ > ]


Free2Play OnlineWorld of Tanks, Avrupa'daki 3. Yılını Kutluyor

Wargaming, World of Tanks Avrupa’nın 3. Yıl dönümüne özel olarak  [ > ]


Free2Play OnlineBüyük Finalin Şampiyonu Na'Vi Oldu

Wargaming, 4-6 Nisan tarihleri arasında Polonya’nın Varşova kentinde [ > ]


Free2Play OnlineWoT Yapımcı Günlüğü Üçüncü Bölümü Yayınlandı

Yapımcı günlükleri serisinin son bölümünün yanında, Wargaming oy [ > ]


Tüm Hakları Saklıdır - SETI Yapım ve Yayıncılık © 2009