Kuzey Amerika ve Asya sunucularında on binlerce oyuncuyu eğlenceye doyuran SubaGames’in eğlence dolu MMOFPS’si MAT (Mission Against Terror) Online, Türkçe olarak geliyor. Üstelik Türkiye sunucularında kesintisiz bir oyun keyfi ile teröre karşı birleşin...

Metin2, Ace Online ve Bounty Hounds gibi beğeni toplayan oyunların yayımcısı olan SubaGames, GMB Games birlikteliği ile Türkiye online oyun pazarına giriyor. Kapalı beta sürümü 06.12.2012 tarihinde başlayacak olan oyunun kayıt süreci başladı. Siz de bu eğlenceli dünyaya adım atmak için geç kalmadan https://mattr.subagames.com/News.aspx/ adresine girerek ücretsiz olarak MAT Online için kullanıcı hesabınızı oluşturabilirsiniz.

MAT Online oyuncularına farklı bir heyecan ve oyun zevki sunuyor. Klasik shooter oyunlarının aksine MAT Online’da başlangıçtan itibaren bir asker değil bir “Özgürlük Savaşçısı”sınız. İnsan iradesini ortadan kaldırmaya yönelik operasyonlar yürüten bir örgütü durdurmak için silahına sarılan siviller silahlı bir direniş örgütüne dönüşmüştür. Askeri bir düzenin parçası olmayan MAT Özgürlük Savaşçıları üniforma ve rütbelerini de oyunun başında değil, bir müddet sonra kendilerini ispatlayarak elde edebiliyorlar.

Free2Play olarak piyasaya sunulacak olan MAT Online’ı https://mattr.subagames.com/News.aspx/ adresinden oluşturacağınız hesapla, https://mattr.subagames.com/download.aspx bağlantısından da hiçbir ücret ödemeden indirip Özgürlük Savaşçıları’na katılabilirsiniz.