ASUS ve Dark Passage İş Birliği 2017’de de Devam Ediyor!

Düzen bozulmadı.

ASUS oyunculara verdiği desteği 2017’de de sürdürmeye devam ediyor. Oyuncu ekipman ve teknolojileri alanında dünya lideri olan şirket, 2015’ten bu yana sponsoru olduğu başarılı eSpor takımı Dark Passage’a verdiği desteğe 2017 yılı için de devam edeceğini duyurdu. League of Legends Türkiye Şampiyonlar Ligi’nde üst üste şampiyonluklar kazanan Dark Passage, bu başarısını 2017 Türkiye Büyük Finali’ne katılarak devam ettirmek isterken, ekip üyeleri yıllardır süregelen bu başarıda, ASUS oyuncu ürünlerinin payının çok önemli olduğunu belirtiyor.

ASUS’un oyunculara yönelik 24 inç, Full HD çözünürlüklü, 180Hz tazeleme oranı,1ms tepkime süreli ve NVIDIA G-SYNC özellikli ROG SWIFT PG248Q oyuncu monitörü ile yine oyuncular için özel geliştirilen, Intel Core i7 işlemci, özel yapım NVIDIA GeForce GTX 1060 grafik kartı ve 32 GB’lık DDR4 belleğe sahip mini oyuncu bilgisayarı ROG GR8 II, 2017’de Dark Passage’ı başarının doruğuna taşıyacak silahlar olacak.

Sunduğu süper akıcı oyun deneyimi ile özellikle profesyonel eSpor oyuncularının tercihi olan ROG SWIFT PG248Q, ASUS’a özgü GamePlus kısayol tuşu ile oyun içi geliştirmeler ve optimize görsellik için GameVisual teknolojisinden faydalanıyor. NVIDIA’nın G-SYNC teknolojisiyle birlikte monitörün tazeleme hızı, grafik kartıyla eşleştiriliyor ve görüntülerde olabilecek takılma ve yırtılmaların da önüne geçilerek rekabetçi oyunlarda sağlanan avantaj ile zafer şansı büyük oranda arttırılıyor. Ayrıca oyuncular ASUS Eye Care Teknolojisi sayesinde monitörlerin yaydığı zararlı mavi ışıktan ve Flicker-Free özelliğiyle de göz yoran titreşimlerden de korunuyorlar. Oyuncuların oturma pozisyonları, becerilerini ortaya koymaları konusunda gözleri kadar önemlidir, bu nedenle ROG SWIFT PG248Q’nun ergonomik standı, döndürme, eğme, dik döndürme ve yükseklik ayar özellikleriyle kullanıcılara diledikleri pozisyonda kullanma rahatlığı sağlıyor.

ROG GR8 II ise güçlü masaüstü bilgisayar performansını sadece 4 litrelik bir kasada mümkün kılarak oyunculara imkansızı sunuyor. Intel Core i7 masaüstü işlemci, 32GB RAM bellek, özel yapım GeForce GTX 1060 grafik kartı ve RGB LED aydınlatma seçenekleriyle oyuncuların aradığı performans, esneklik ve tarzı bir arada sunan ROG GR8 II, GameFirst IV, SupremeFX ve Sonic Studio III gibi ASUS’a özgü teknolojilerle de kullanıcılara kaliteli ağ ve ses deneyimi sağlıyor. Uzun oyun seanslarında işlemci ve grafik kartının aşırı ısınmasını engellemek için özel olarak geliştirilmiş bir soğutma sistemi ve özel soğutma boşlukları bulunan ROG GR8 II, çevrimiçi oyunlarda gecikmeleri önleyen Intel Gigabit Ethernet bağlantısı ve GameFirst IV yazılımına da sahip. GameFirst IV yazılımıyla oyun oynarken, özellikle oyun ağ paketlerine öncelik verilerek, iletişiminizi oyuna göre ayarlayabiliyorsunuz. ROG GR8 II, NVIDIA’nın Pascal mimarisini kullanan GTX 1060 ile bir önceki nesil grafik kartlarına göre 3 kata kadar daha hızlı performans sunuyor. ROG GR8 II çift HDMI çıkışıyla eş zamanlı iki monitöre bağlanarak yayıncıların hem Twitch hem de oyun ekranlarını yan yana görmelerine de imkan tanıyor.

ROG SWIFT PG248Q ve ROG GR8 II ile antrenmanlarına devam eden Dark Passage League of Legends takımı, rakiplerinden bir adım ötede olmanın bilinci ile başarılarına başarı katmaya devam edecek.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?