Hidden Dragon Legend

Oasis Games’in içinde RYO öğeleri barındıran 2.5D aksiyon platform oyunun ağustos ayı içinde PlayStation® 4’e çıkacak.

Yayınladığı oyunlarla ülkemizde de büyük bir takipçi kitlesi olan Çin’in önde gelen yayıncılarından Oasis Games, 2.5D aksiyon platform oyunu HIDDEN DRAGON LEGEND’ın ağustos ayında PlayStation® 4’e çıkacağınıduyurdu.

Hızlı ve aksiyon dolu oynanışıyla dikkat çeken HIDDEN DRAGON LEGEND, oyuncuları antik Çin’de birçok farklı düşmanla karşı karşıya getirecek. Oyunun çok yönlü oynanışı oyuncuları karşılarına çıkan engelleri ve düşmanları geçmek için oradan oraya zıplayıp tutunacak bir yer ararken, bu esnada önlerine çıkan düşmanları peş peşe kombolarla alt etmenin heyecanını yaşatacak. Aksiyonuyla oyuncuların parmaklarını çalıştıran oyun, sahip olduğu bulmacalarla da düşündürecek.

RYO oyunlarda görmeye alıştığımız derin bir yetenek ağacına sahip olan oyun, oyuncuların karakterlerini geliştirmelerine de imkân verecek. Bu yetenek ağacını kullanarak kendi oyun tarzlarına uygun karakteri yaratan oyuncuların güçlü düşmanları, heybetli “boss”ları ve Metroidvania tarzı bulmacaları çözmek için dövüş ve bulmaca çözme yeteneklerini sonuna kadar kullanmaları gerekecek.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyunda, rakip gruplar Dragon Cauldron adında, kullanana çok büyük güçler veren fakat bunun karşılığında kişinin akıl sağlığını ve mantık becerisini yok eden bir eşyayı ele geçirmek için mücadele ediyor. Kötücül bir grup tarafından bu eşya ile etki altına alındığını öğrenen oyundaki kahramanımız, yaşadıklarının intikamını almak için destansı bir yolculuğa başlıyor.

Mega Fun Games tarafından geliştirilen ve Oasis Games tarafından PS4™ için yayınlanacak olan HIDDEN DRAGON LEGEND ağustos ayı içerisinde 19.99 dolarlık fiyat etiketiyle PlayStation®Store’da yer alacak.

Henüz ESRB reytingine sahip olmayan oyun hakkında en güncel bilgileri almak için Oasis Games’in www.oasgames.com adresindeki resmi sitesini ziyaret edebilir, Oasis Games’iFacebook, Twitter veya Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?