Avenged Sevenfold'un "Dose" Şarkısı Gameloft ile Birlikte Dinlenecek!

Dünyada ilk kez!

Gameloft’un başarılı hack & slash oyunu “Dungeon Hunter 5,” Universal Music Group ve multi-platinum album satışı yapan Avenged Sevenfold ile bir ilk imza attı! Dungeon Hunter 5 içerisinde oyuncular, grubun özel yarasa temalı zindanlarında muhteşem bir deneyim yaşayabilecek. Ayrıca Dungeon Hunter 5 oyucnuları ve Avenged Sevenfold fanları bütün dünyadan önce “Dose” şarkısını dinleme şansına erişiyor.

Dikkatli olun, Yarasa Krallığı’nın topraklarına izinsiz girmek üzeresiniz!

İki hafta sürecek olan bu özel etkinlik ile beraber oyuncular, Avenged Sevenfold’un görsel kimliğinden ve eleştirmenler tarafından tam not alan esin kaynağı, yeni bölüm sonu canavarı ile karşılacaklar. Yaşayan ölülerden, iblislere kadar bir sürü yeni ve zorlu yaratıkların olduğu bu zorlu zindan kapılarını Dungeon Hunter 5 oyuncularına açıyor.

Ek olarak, bu özel tasarlanmış bölümün şarkısı ayrıca bütün dünyada 14 Temmuz'da müzik severler için yayınlanacak.

“Malagueña Salerosa” ve “Retrovertigo,” şarkılarından sonar “Dose” Avenged Sevenfold’un ilerleyen aylarda yeni çıkartacağı şarkılarından üçüncüsü olarak yerini alıyor.

Zaman sınırlı çok özel ödüller sizleri bekliyor!

Yarasa-Temalı ekipmanlar, iskelet zırhlar, gitar şeklinde kılıç ve Avenged Sevenfold’un logosuna sahip bir kalkana kısa süreliğine oyuncular sahip olabilecekler.

  • Dungeon Hunter 5 İndirme Linki; http://gmlft.co/DH5_oyna
  • Avenged Sevenfold Güncellemesi ile ilgili Trailer; https://youtu.be/zUjQvjDG0Yg

Karanlığa Karşı Savaşan Ödül Avcılarına Katılın!

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?