Hidden Dragon Legend, PS4 İçin Yayınlandı!

OASIS GAMES’in yayıncılığını üstlendiği aksiyon-macera oyununda antik Çin’in gizemli dünyasında düşmanlarınıza meydan okuyacaksınız.

Oasis Games, bugün yaptığı bir açıklamayla 2.5D aksiyon oyunu HIDDEN DRAGON LEGEND’ın PlayStationStore’da yerini aldığını açıkladı. Önümüzdeki günlerde Steam üzerinden PC sürümünün de yayınlanacağı belirtilen oyunu şimdilik sadece PlayStation®Store’dan 50,99 TL’ye almanız mümkün.

HIDDEN DRAGON LEGEND, oyuncuları İmparatorluk dönemi Çin topraklarına, kötü güçler tarafından zehirlenerek şeytani amaçlar için kullanılmış bir karakterin hikayesine götürüyor. Kahramanımız etkisi altında olduğu büyüden kurtulunca yaptıklarını hatırlıyor ve kendisine bunu yaptıran güçlere karşı savaş açıyor. Düşmanlarını akrobatik hareketler ve özel güçlerle alt etmeye çalışan kahramanın yeteneklerini oldukça detaylı yetenek ağacından geliştirebilir ve kendi oynayış stilinize göre özelleştirebilirsiniz.Pek çok farklı yetenek ve silaha sahip sayısız düşmanla karşılaşacağınız oyunda, rakiplerinizi alt edecek özel stratejiler geliştirmeniz gerekiyor.

Oyuncular özellikle hack & slash aksiyonun en heyecanlı anlarında, nefes kesen kombolara imza atarak düşmanlarını yenebilirler. Ayrıca Metroidvania tarzı bulmacaları çözmek de oyundaki kilit dinamiklerden biri. Ancak bulmacaları başarıyla çözebilirseniz Ejder Kazanı (Dragon Cauldron) büyüsünü elde ediyor ve bir anda olağanüstü güçler kazanıyorsunuz. Bu güçler karşılığında ise ruh sağlığınız ve mantığınızdan bir parça ödün veriyorsunuz zira büyüyü aktive etmek gücünüzü katlıyor olsa da sizi kana susamış bir canavara çeviriyor aynı zamanda.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?