Light Tracer, PlayStation VR’a Geliyor!

Oasis Games’in bulmaca platform türündeki PlayStation VR oyunu Light Tracer ilginç bulmacaları ve eğlenceli oynanışıyla oyuncuları benzersiz bir yolculuğa çıkaracak.

Çin’in önde gelen yayıncılarından biri olan Oasis Games, PlayStation VR platformu için geliştirilen bulmaca oyunu Light Tracer’ın bugün itibariyle PlayStation Store’da yayınlandığını duyurdu. Oyunda tanrısal güçler ve gizemli bir ışık asası ile donanmış oyuncular, zekalarını kullanarak ve oyun dünyasını manipüle ederek zorlu bulmacaları çözmeye çalışacaklar.

Light Tracer çetin bulmacaları, aksiyon dolu oyun mekanikleri ve etkileyici görsel efektlerle birleştiren bir oyun. Oyunun sihirli dünyasına adım atan oyuncular, sahip oldukları ışık asası sayesinde oyun dünyasını arzu ettiği gibi değiştirebilen gizemli bir tanrısal varlık rolünü üstleniyorlar. Önlerine çıkan engelleri aşmak için oyuncuların etraflarındaki nesnelerle etkileşime geçmesi ve çeşitli eşyaları manipüle etmeleri gerekiyor. Oyun boyunca elde ettikleri bilgiler ise esrarengiz prensesle sihirli kule arasındaki gizli bağlantıyı ortaya çıkarmalarına yarayacak.

PlayStation VR’ın sunduğu sanal gerçeklik dünyasında sihirli bir yolculuk vadeden ve ilgi çekici bulmacaları ve çarpıcı görsel efektleriyle bulmaca platform türüne yeni bir oynanış deneyimi getirmeyi hedefleyen Light Tracer'ın videosu sizlerle!

PlayStation Store üzerinden 38,99 TL’ye satın alabileceğiniz oyuna https://goo.gl/BqYHe9 adresinden ulaşabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri

  • Yeni bir bulmaca oyunu: Oyuncular manipüle edebilecekleri eşyalar ve çözülmeyi bekleyen bulmacalarla dolu olağan dışı bir oyun evreninde macera dolu bir yolculuğa çıkıyor.
  • Tanrısal güçler: Sahip olduğunuz ışık asası ile nesneleri manipüle etme gücü.
  • Nefes kesen grafikler: Oyuncuların etkileşimiyle hayat bulan büyüleyici bir dünya.
  • 8 farklı dünya: Light Tracer’ın her bölümü yeni bulmacalar, zorluklar ve tehditlerin yanında yeni hikâye parçaları sunuyor.
  • Muhteşem boss savaşları: Her bölüm, yenmek için strateji ve hızlı refleksler gerektiren taş devleri veya kötücül kardan adamlar gibi farklı düşmanlarla yapılan zorlu bir boss savaşıyla bitiyor.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?