Türkiye’nin İlk Cross Platform Dans Oyunu ‘M STAR’ partisinde Oben Budak da vardı ve dansın ritmi tutuldu.

Joygame’in yepyeni dans oyunu M Star, dans severleri bir araya getirdi. DJ Oben Budak’ın eşsiz ritimleriyle Bebek Poupon’da açılış kutlamasının yapıldığı M Star dans oyunu, Türkiye’nin ilk Cross Platform(*) 3D dans oyunu olma özelliği taşıyor.

Online oyun sektörünün Türkiye’deki lider markası Joygame, Türkiye’de bir ilk olan yepyeni dans oyunu M Star’ı oyun ve dans severlerle buluşturdu. 28 Haziran Perşembe günü akşamı DJ Oben Budak’ın katılımıyla Bebek Poupon’da gerçekleşen organizasyonda dansın ritmi tutuldu. M Star oyununu deneyimleme fırsatı da bulan katılımcılar bu özel günün keyfini çıkardılar.


Açılış partisinde hazır bulunan SHR Group CEO’su Barış Özistek, M Star oyununun kendisini çok heyecanlandırdığını belirtti. Özistek: “Türkiye’de lider online oyun firması olmanın bilinciyle her geçen gün yeni neler yapabilir ve oyunseverlere neler sunabiliriz diye düşünerek hareket ediyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne 13 farklı oyunu oyunseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşadık. 14. oyunumuz ise M Star. Bu diğer oyunlarımızdan tamamen farklı bir kulvarda, bir dans oyunu. 7’den 77’ye her kesime hitap edebilecek bu oyunumuzu Türk oyuncularımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi ve ekledi: “Joygame olarak aylık 60 milyon sayfa gösterimine ve 11,5 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşmayı başardık. Çok hızlı büyüme grafiği çiziyoruz ve bu kadar hızlı büyüdüğümüz bir ortamda çok iyi bir takım olmayı başardık. Sadece Türkiye’de değil, MENA bölgesi’nde de ciddi yatırımlar yapıyoruz ve hedefimiz 2012 sonunda Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde oyun sektöründe konsol hariç tüm alanlarda lider olmak”.

Joygame’in 2011 yılı itibariyle tüm bölgelerdeki konsolide cirosu 25 milyon USD’yi geçmiş durumda.

M Star Oyunu, Dans Aşkınızı Ateşleyecek!

Yerli ve yabancı en sevilen parçalarla en çılgın koreografilerin birleşimini sunan M Star oyunu, oyuncuların yıldınızı parlatıyor! İnanılmaz grafik kalitesiyle efsanevi karakter tasarımları sunan bu oyunla, karakterleri istenilen kıyafetlerle ve aksesuarlarla güzelleştirmek mümkün. Ev eşyaları ve evcil hayvanlarla hayallerdeki rengarenk dünyaların yaratıldığı bu oyun, maksimum sosyal paylaşım misyonuyla en sıkı dostlukların kurulmasına imkan tanıyor.

Joygame, bu oyunu da diğer oyunlarında yaptığı gibi tamamıyla Türkçe dil, seslendirme ve lokalizasyonla sunuyor. 7’den 77’ye her yaş grubuna hitap edebilen ve kolayca oynanabilen bu oyun, hayatınızın en heyecanlı zamanlarını geçirmenize olanak sağlayacak. 7 bin çeşit eşyayla en güzel karakter sizinki olurken, 10 farklı dans moduyla en iyi dansınızı ortaya koyacaksınız. Müzik, dans, moda, hayat stili, eğlence ve sohbeti bir araya getiren Türkiye’deki tek oyun olan M Star, joygame.com’da!