World of Warships’te Yılbaşı Etkinlikleri Başlıyor!

Duke of York ve daha fazlası sizlerle birlikte olacak.

Yeni yıl etkinlikleri tam gaz devam ediyor. World of Tanks'tan sonra şimdi ise Warships'e yeni etkinlikler eklendi. North Cape Savaşı adı verilen ve tarihi bir olaydan esinlenerek tasarlanan etkinliğin, bugünden itibaren 17 Ocak’a kadar World of Warships’in çetin sularında devam edeceği belirtiliyor. Etkinliğe katılan oyuncular İngiliz Kraliyet Donanmasının en ünlü savaş gemilerinden biri olan Duke of York (York Dükü) kazanma şansı elde edecekler.

7. seviye savaş gemisi Duke of York’u kazanmak için oyuncular 5 aşamalı bir görev zincirini tamamlamak durumundalar. Bunu başaran kaptanlar sadece gemiyi elde etmekle kalmayacak, özel yeni yıl koleksiyonu kapsamında savaş gemilerinin parçalarını, fotoğraflarını, amblemlerini, bayraklarını ve madalyalarını da kazanabilecekler.

Duke of York’u filolarına ekleyebilen kaptanlar ise onunla oynadıkları ilk savaştan itibaren bir dizi yeni görevle karşılaşacak. Bu görevler boyunca oyuncuları aşağıdaki listede yer alan 6. seviye savaş gemilerini anında kazanma şansı bekliyor:

  • Ernst Gaede (Alman destroyeri)
  • La Galissonnière (Fransız kruvazörü)
  • Queen Elizabeth (İngiliz savaş gemisi)
  • Fushun (Pan-Asya destroyeri)
  • New Mexico (Amerikan savaş gemisi)

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?