ADATA İşletmelere Yönelik SSD Serisi SR2000’i Tanıttı

SR2000SP U.2 PCIe ve SR2000CP PCIe HHHL AIC SSD’ler işletmeler için kapasite, dayanıklılık ve esneklik bağlamında pek çok avantaj sunuyor.

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM ve NAND Flaş depolama ürünleri üreticisi ADATA Technology, işletmelere yönelik yeni SSD ürünlerini tanıttı. 3D eTLC NAND Flaş teknolojisiyle üretilen SR2000SP U.2 PCIe ve SR2000CP PCIe HHHL AIC SSD yüksek transfer hızları, gelişmiş kapasite ve dayanıklılık sunuyor.

ADATA SR2000SP U.2 PCIe SSD

ADATA SR2000SP U.2 (2.5”) SSD yüksek veri aktarım hızı sunması için 3D TLC NAND Flaş teknolojisi kullanılarak üretilmiş. Ürün bu sayede 830,000 IOPS’a kadar rasgele okuma ve 140,000 IOPS’a kadar rasgele yazma hızına ulaşabiliyor. Ürünün ardışık yazma ve okuma hızı ise saniyede 3,500MB seviyesine kadar çıkıyor. Üretim kalitesiyle öne çıkan SSD, güvenlik, kullanım kolaylığı ve güç tasarrufunun öne çıktığı sunucu çözümleri için üst düzey verimlilik ve uyumluluk sunuyor.

SR2000SP, kurumsal sunucular, dağıtık sunucu ağları, veri merkezleri ve benzeri uygulama alanlarındaki giderek artan miktarda verinin saklanması ihtiyacını karşılamak için 11TB kapasiteye sahip. Buna ek olarak ürünün farklı senaryolarda kullanılmasını sağlayan ölçeklenebilir aşırı tahsis (over-provisioning) yazılımı, IT yöneticilerine SSD performansını ve ömrünü geliştirmek için aşırı tahsis miktarını ayarlama imkânı veriyor.

SSD’nin sistem işleyişini olumsuz etkilememesi için hot swapping teknolojisini barındıran SR2000SP aynı zamanda Windows TRIM komut desteğine de sahip. İşletmeler için özel olarak üretilen SSD’ler kullanıcılara istikrarlı bir performans ve yaptıkları yatırımın karşılığını vermesi için kullanım ömrü ve dayanıklılık bağlamında sıkı kalite kontrol testlerinden geçiyor.

ADATA SR2000CP PCIe HHHL AIC SSD

ADATA SR2000CP PCIe HHHL AIC SSD’ler 3D eTLC NAND Flaş teknolojisiyle üretiliyor ve 11TB’a kadar kapasite seçenekleri sunuyor. Ölçeklenebilir aşırı tahsis yazılımı ve TRIM komut desteği de bu SSD’nin standart teknolojileri arasında bulunuyor. Saniyede 6,000MB’a kadar ardışık okuma ve 3,800MB’a kadar ardışık yazma hızı sunan SR2000CP, saniyede 1 milyon IOPS’a kadar rasgele okuma ve 150,000 IOPS’a kadar rasgele yazma performansıyla göz dolduruyor. Kurumsal ve endüstriyel uygulamalarda ihtiyaç duyulan istikrar ve yüksek performansı sunması için LDPC ECC teknolojisi ve DRAM önbellek tamponu da ürünün özellikleri arasında bulunuyor.

ADATA SR2000 serisindeki tüm SSD’ler veri bütünlüğü ve güvenliği sağlaması için enerji kesintisi koruması, AES 256-bit şifreleme, veri yolu koruması, S.M.A.R.T desteği ile şok ve titreşim direncine sahip.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?