ADATA IFA 2018’de Yeni Ürünlerini Göstermeye Hazırlanıyor

Ürettiği yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama ürünleriyle tanınan ADATA Technology, bugün yaptığı bir açıklamayla yeni ürünlerini IFA 2018 kapsamında Berlin’de sergileyeceğini duyurdu. Stantta sergilenecek ürünler arasında RGB aydınlatmalı DDR4 bellekler, PCIe SSD depolama üniteleri, A1 sınıfı microSDXC hafıza kartı ve pek çok farklı aksesuar olacak.

Fuarda sergilenecek XPG ailesi ürünlerin başını dünyanın ilk sıvı-hava karma soğutma sistemine sahip RGB DDR4 RAM modülü olan SPECTRIC D80 çekiyor. Hava geçirmez bir tüpün içinde yer alan soğutma sıvısı ve alüminyum soğutucuyu aynı anda kullanan bu eşsiz ürün 4600MHz’e varan hızlarda çalışabiliyor. Ayrıca hız aşırtma konusunda da oldukça esnek.

IFA 2018 kapsamında sergilenecek diğer XPG markalı oyun donanımları ise sanal 7.1 surround ses teknolojisinden faydalanan kulaklık ve amfi seti. RGB destekli SPECTRIX K20 oyuncu klavyesi ve M10 oyuncu faresi. Fuarda yüksek performanslı SSD’lerini de görücüye çıkaracak olan ADATA, SX6000 Pro ve GAMMIX S5 gibi depolama ürünlerini de tanıtılacak.

ADATA’nın IFA 2018’de sergilediği HD830 HDD yüksek kapasitesi ve sağlam yapısıyla dikkat çekiyor. 5TB’a varan kapasite seçenekleri sunan HD830 kullanıcı verileri için en üst düzey koruma sunuyor. IP68 toz ve su geçirmezlik derecesine sahip olan ürün aynı zamanda 3000kg basınca dayanabilmesini sağlayan yenilikçi bir malzemeye ve akıllıca bir tasarıma da sahip. Tüm bunların yanında askeri düzeyde darbe korumasına sahip olan HD830 yüksekten düşse de performansından ödün vermiyor.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?