XPG EMIX H30 Oyuncu Kulaklığında Büyük İndirim

%50'yi aşan indirimler!

Kulaklık alacaklar için sevindirici bir haber ile sizlerleyiz. ADATA, XPG markası altında ürettiği EMIX H30 kulaklık ve SOLOX F30 amfiden oluşan set kampanya ile %50’yi aşan indirimlerle satışta.

XPG EMIX H30 barındırdığı 53mm çapındaki sürücüleriyle geniş bir aralıkta yüksek kaliteli sesler sunmayı başarıyor. 32ohm empedans değerine sahip kulaklık; PC, konsol ve mobil cihazlar gibi pek çok aygıtta tak-çalıştır desteği sunuyor. Böylelikle farklı cihazlar için farklı kulaklık kullanmaya gerek kalmıyor.

XPG H30 kulaklıkla birlikte gelen SOLOX F30 ise kulaklığın performansını ciddi oranda artırıyor. Hem harici bir ses kartı hem de amplifikatör görevi gören SOLOX F30 ayrıca 7.1 surround ses efekti vererek seslere derinlik katıyor ve oyunlarda sesleri dinleyerek yer belirlemeyi sağlıyor. Oyun, film, müzik ve konuşma olarak dört ön kayıtlı ses ayarı bulunan SOLOX F30 aynı anda birden fazla cihaz bağlama imkânı veriyor. Böylelikle kulaklık ve harici hoparlörlere istenirse aynı anda veya ayrı ayrı olarak ses vermek mümkün oluyor.

İndirimli olarak 591 liraya satılacak olan XPG EMIX H30'yu Yukko, hepsiburada, n11, gittigidiyor mağazalarında bulabilirsiniz. Bazı mağazalarda indirimin yansıması biraz daha zaman alabilir.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?