Voidu'nun Oyunculara Sunduğu 5 Güzellik

Free2Play Voidu Kampanyası ile 3620 RP ve 50 TL'lik Steam kodu kazanmak ister misiniz? O zaman sizi şöyle alalım.

Yakın zamanda hayatımıza giren dijital oyun dağıtım portalı Voidu ile oyunculara sunulan fırsatlar artıyor. Her ne kadar beta aşamasında olsa bile, hatırı sayılır bir kitle Voidu'dan ve sunmuş olduğu hizmetlerden haberdar. Bir kere daha siz oyunculara Voidu'nun neler sunduğunu anlatmak istedik:

1. Popüler oyunlara hızlı ve uygun fiyata erişim
Bir dijital oyun platformundan beklentiniz, en popüler oyunları icabında erken erişim döneminden itibaren uygun fiyatlarla size sunması ise Voidu sizin için doğru adreslerden birisi. Football Manager 2016, Fallout 4, Call of Duty Blackops 3 örneklerinde gördüğümüz gibi Voidu, merakla beklenilen oyunları ön sipariş döneminden itibaren size uygun fiyatlarla sunuyor.
2. Herkese Hitap Eden Geniş Oyun Yelpazesi
Voidu, Beta sürecinde olan bir oluşuma göre her türden popüler ve türe damgasını vurmuş klasik oyunları hızlı bir şekilde ve uygun fiyatlara sizlere sunabiliyor.  Bunu yaparken de aman stoğum bitti, siz şimdi alın biz iki hafta getireceğiz gibi bahanelerin arkasına sığınmıyor. Hem AAA hem de free2play türündeki oyunların pin'lerine çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.
3. Her İsteğe Uygun Ödeme Kolaylığı
Hepimizin başına gelmiştir. Yurtdışı kaynaklı bir sitede bayrağını çıkartamadığımız bir Asya ülkesinden tedarikçi istediğiniz oyunu çok iyi bir fiyata sunmuştur. Ancak ödemeye gelirsiniz kredi kartından başka bir şey kabul etmez, aradaki fark size fatura edilir. Site içi kur ile satın alım yapmak istersiniz 3D Security olmadığını görürsünüz. Voidu'da bunların hiç birini yaşamıyorsunuz. İster kredi kartıyla, ister pre-paid kartlarla ya da Paypal ile site üzerindeki fiyata güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca TTNET üyeleri için faturaya aktarım gibi bir kolaylık da size sunuluyor.
4. Zengin İçerikli Yeni EPIN Dükkanı
Voidu yakın zamanda EPIN kategorisini de aktif hale getirdi. Bu bölümde Steam Cüzdanları, League of Legends RP kodları başta olmak üzere, Bigpoint,  Joygame, Gameforge, Point Blank ve Metin 2 pinleri satın alabiliyorsunuz. 
5. Hiç Alışık Olmadığımız Türde Kampanyalar
Voidu, kendi kitlesini sevindiren bazen "yok artık bu kadarı da olmaz" dedirten kampanyalar düzenliyor. 1 TL'ye oyun satın almaktan tutun, %90'a varan indirimler vb şeyler ilginizi çekiyorsa sizi Voidu'yu takip etmeye davet ediyoruz. Ha bu kampanyaların sadece AAA oyunlarda değil aynı zamanda EPIN bölümündeki oyunlar için de yapıldığını görebilirsiniz. 

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?