Okul Yıllarında Sınıfça Oynadığımız Oyunlar

Dijital oyun tutkunlarının eğitim hayatı boyunca sınıf arkadaşları ile oynadığı ez bir oyun vardır. Bilgisayar laboratuvarında, evde ve mobil olarak oynadığımız oyunları çoğumuz hatırlıyoruzdur. Peki, bu oyunlar arasında en çok tercih edilenleri hangisiydi?

Wolfteam

Hem insan hem de kurt olarak oynadığımız MMOFPS oyunu ilk çıktığı yıllarda Türk gençliğini kendine bağlamıştı.

League of Legends

Betasından bu yıllara kadar büyük gelişme gösteren ve o günlerden beri oynayanların bırakamadığı dünyanın en çok oynanan MOBA'sı.

Age of Empires 2

90'ların vazgeçilmezi Age of Empires 1'den sonra 98 yılında piyasaya sürüldükten sonra bilgisayar derslerinin vazgeçilmezi olan bu gerçek zamanlı strateji günümüzde AOE 3'ten daha çok ilgi gören HD versiyonu ile hala gönüllere taht kurmaya devam ediyor.

OGame

2002'de çıktıktan sonra Web tabanlı olduğu için kolay erişim özelliğiyle iş adamlarının bile hayatına giren uzay ve bilim-kurgu oyununu biz de bir zamanlar severek oynamıştık.

Knight Online

Yayınlandığı 2004 yılından beri çocuk-yetişkin demeden herkesin hayatına giren MMORPG oyunu ile haytını Ares'te harcayan insanları unutmadık.

Counter Strike

1999'da çıkış yaptıktan sonra sadece FPS tutkunlarının değil bütün oyun severlerin hayatında bir yer alan efsane yapım yeni versiyonları ile yoluna devam ediyor.

Travian

Ogame'den sonra bu kadar uzay yeter deyip eski yaşamları konu alan Web tabanlı oyun olan Travian, çıktığı zamandan beri hala tutkunları ile yoluna devam ediyor.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?