Yılbaşı Öncesi Alabileceğiniz En İyi 5 Spor Oyunu

Yeni yıla girmeden önce oyuncuların bu yıl içinde en çok beğendiği ve oynadığı spor oyunlarını listeledik.

Her oyuncu farklı oyun türlerine hayrandır. Neticede beş parmağın beşide bir değil tabii. Kimisi oyunlarda açık bir dünya, iyi bir senaryo, FPS, TPS gibi faktörlere dikkat ederken, kimileri de kendisini spora adamış olabiliyor. Buradan yola çıkarak biz de bu yıl içerisinde oyuncuların vazgeçemediği spor oyunlarını şu şekilde listeledik. Ayrıca bu oyunları Kinguin üzerinden uygun fiyatlara alabilirsiniz.

FIFA 17
EA Canada tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketinin yayımcılığını yaptığı FIFA 17, kendi içerisinde bir ilke imza atarak kadın futbolculara da yer vermiştir. Oyun menülerinde Türkçe dil seçeneği desteklenmekte. Oyuna eklenen yeni özellikler ise maç durumuna göre oyuncuların duygusal olarak değişimi, daha çılgın taraftarlar, yeni takım taktikleri ve kaleciler artık daha zeki. Oyunu satın almak isteyenler buradan alabilirler.

FM 2017
Takım içerisinde oynamayı değil, oynatmayı sevenlerin oyunu. FM 2017'de yeni olarak geliştirilmiş maç deneyimi (animasyonlar, 3d maç motoru), Kulüp ile ilgili haberler artık daha sezgisel, personelleriniz artık daha detaylı bilgilere sahip, yeni personel rolleri de yeni FM 2017'de sizleri bekliyor. Oyunu satın almak isteyenler buradan alabilirler.

NBA 2K17
NBA 2K16'nın rekor kıran lansmanının ardından NBA 2K serisi, NBA 2K17 ile en gerçekçi spor video oyunu olma iddiasını desteklemeye devam ediyor. Grafikler iyileştirilmiş ve her oyuncunun kendine özel hareketleri oyuna eklenmiş. Oyuncular tarafından en büyük eksi ise Türkçe dil desteğinin olmaması. Oyunu satın almak isteyenler buradan alabilirler.

PES 2017
Futbol sevelerin vazgeçemediği bir oyun daha sizlerle. PES 2017 artık geliştirilmiş paslaşma, gerçekçi dokunuş, geliştirilmiş kalecilik, gelişmiş top kontrolü ile oyundan alacağınız zevki katlamayı hedefliyor. Yıl içerisinde de oyuncular tarafından yer yer rakibinden daha iyi olduğu kanısı çeşitli sitelerde tartışma konusu omuştu. Ayrıca oyun içerisinde yeni myClub Gözcü/Müzayede özelliğiyle istediğiniz futbolcuları takımınıza alabiliyorsunuz. Oyunu satın almak isteyenler buradan alabilirler.

Rocket League
Psyonix tarafından geliştirilen ve yayınlanan, arabalarla oynanan bir futbol oyunudur. Futbol'un roket destekli arabalarla daha eğlenceli olduğunu savunan oyun ister tek kişilik, ister çevrimiçi olarak oynanabiliyor. Her takım en az 1, en fazla 4 kişilik olabiliyor. Çeşit çeşit arabalar, araba aksesuarları, değişik haritalar ile heyecan sizi bekliyor. Oyunu satın almak isteyenler buradan alabilirler.

Kinguin'den Alışveriş Yapmak
Ben de bu yazıyı yazarken Kinguin’den oyun aldım ve izlenimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Kinguin üzerinden alışveriş yapmak oldukça kolay ve güvenli. Siteye üye olmak, aradığınız bir oyunla ilgili tüm fiyatları ve satıcıları görmek çok kolay. Kinguin bir satıcı değil Ebay veya Hepsi Burada gibi bir pazar yeri olduğundan istediğiniz oyunu seçip satın alma ekranına geçtiğinizde farklı satıcıların verdiği pek çok avantajlı fiyat sizi bekliyor. Oyunu satın alma işlemi sahip olduğunuz bakiye ile veya çeşitli ödeme yöntemleri ile çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Benim satın aldığım oyunlar birkaç dakikada iletildi, ayrıca ilgili oyun kodunu aldığınız platformda rahatça kullanmanız için detaylı bir kullanım kılavuzu size yol gösteriyor.

Tabii internette alışveriş yaparken güvenilirlik en önemli meselelerden biri oluyor herkes için. Kinguin, alıcıların haklarını korumak için "kinguin shield" ile %100 para iadesi sağlıyor. Böylece bir satıcıdan aldığınız kodun çalışmaması durumunda para kaybetmiyorsunuz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde 7/24 canlı destek hattı ile size yardımcı oluyorlar.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?