World of Tanks PS4 Sürümüne Tank Avcısı Güncellemesi

0 yorum

Wargaming'in yaptığı açıklamayla World of Tanks PlayStation 4 sürümüne “Tank Avcısı” güncellemesinin geldiğini duyurdu. Bu güncelleme ile oyuna toplamda 23 adet birbirinden güçlü tank destroyeri eklenecek.

“Tank Avcısı” güncellemesi ile ABD, Sovyet, Alman ve İngiliz tank birliklerine eklenen araçlar, oyundaki en güçlü ve tanınan tanklar arasında. Bu tank destroyerleri, en sağlam zırhları dahi delip geçecek güçte olmalarının yanı sıra kamuflaj yetenekleri ile de göz dolduruyorlar. Gelen tankların zırh veya hızları diğer tanklara kıyasla daha düşük kalsa dahi ateş güçlerinin son derece yüksek olması bu dezavantajı avantaja çevirmekte. Er meydanına çıkacak belli başlı tank destroyerleri arasında çevik, güçlü ama hafif zırhlı M18 Hellcat, Waffenträger auf Pz. IV ve Object 263'te bulunuyor.

World of Tanks PlayStation 4 sürümünün PlayStation Plus üyeliği gerektirmediğini ve tüm PlayStation hesabı sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabileceğini bir kez daha hatırlatalım. World of Tanks PlayStation 4 sürümü ve Tank Avcısı güncellemesi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebiliriniz.