League of Legends ve Knight Online Rehber Video Yarışması

0 yorum

Knight Online'da 7.200 Cash, League of Legends'da da 20.000 RP kazananlarını bekliyor.

İlk duyurusunu Knight Online 2. Klan Turnuvası ile yaptığımız Rehber Video Yarışmamızı artık siteden de duyurmanın vakti geldi.

Heyecanla beklediğimiz Rehber Video Yarışması bugünden itibaren başlamış durumda! Sizlerden Knight Online ve League of Legends rehber videolarınızı bekliyoruz.

Haziran ve  Temmuz ayı boyunca süren bu etkinlik yoğun ilgi sebebiyle Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek ve Knight Online rehber videoları arasından kazanan bir kişi 7.200 Cash'in, League of Legends rehber videoları arasında da kazanan bir kişi 20.000 RP'nin sahibi olacak. Ayrıca her yayınlanan video normal zamanda olduğu gibi 500 Kristalini alacak.

Nedir bu rehber videoları? Başka oyunculara yardımcı olmak amacıyla çekilmiş, insanların oyunda zorlandıkları kısımlara yardımcı olmak ya da oyunun belli kısımlarını tanıtmak amacıyla çekilen videolar olarak tanımlayabiliriz. Her konu hakkında rehber videosu çekebilirsiniz.

ByNoGame'in katkılarıyla gerçekleşen bu yarışmada onaylanan videolar sisteme aktarılacak. Sisteme aktarılan yani sitede yayınlanmaya başlayan videolar arasından da Free2Play editörlerince belli kriterler ile seçilen kazananlar, ödüllerin sahibi olacak.

Gelelim sizlerden nasıl bir içerik istediğimize ve kriterlerimize;

1- Videoyu sen çekmiş olmalısın!

2- Videon 15 dakikadan uzun, 2 GB'dan da fazla olmamalı.

3- Videolarında argo herhangi bir kullanım yapmazsan seviniriz.

4- Videoda senin sesini duymak isteriz ve bunu düzgün, akıcı ve güzel bir anlatım ile desteklemen değerlendirmede büyük bir artı olacaktır.

5- Videon izlenilebilir bir kalitede olmalı. Hem ses hem de görüntü bizler için önemli bir kriter.

6- Oyunla ilgili her konu hakkında bilgi verebilirsin fakat unutma ki anlatılan şeyin zorluk seviyesini göz önünde bulunduracağız.

7- Videonu oluştururken istediğin programı kullanabilirsin. Efekt kullanmak isteyenlere sadeliği öneririz.

Videolarınızı hazırladıktan sonra https://free2play.com.tr/video/yukle adresine yükleyebilirsiniz. Verileri düzgünce girdiğinizden emin olur, onlar biz çok yardımcı oluyor.

Herkese bol şanslar.

Free2Play Takımı

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?