Heroes Of The Storm'un Sıradaki Karakteri Diablo 3'ten Malthael

Blizzard oynaması ücretsiz oyunu Heroes of the Storm için yeni bir kahraman daha ortaya çıkardı. HotS'a gelecek olan yeni karakter, Diablo III'ün Reaper of Souls genişlemesinin kötü adamı olan Malthael.

Mathael'in Trait Özelliği

Reaper's Mark: Basit saldırılarınız yapı olmayan hedefleri 4 saniye boyunca acı vermek için işaretler. İşaretlenen düşmanlar ortaya çıkarlar ve her 1 saniyede maksimum sağlıklarının %2.5'i kadar hasar alırlar.

Malthael'in Yetenekleri

Soul Rip: Reaper's Mark ile işaretlenmiş yakınınızdaki düşmanlara 100 hasar verin ve vuruş başına Malthael'i isabetli vuruş başına 44 puan iyileştirin. Heroic hedefler Malthael'i Hero'nun maksimum sağlığının %3'ü kadar iyileştirir.

Wraith Strike: Reapers Mark ile işaretlenen bir rakibin konumuna ışınlanıp 59 hasar verirsiniz ve Reaper's Mark yenilenir.

Death Shroud: 0.25 saniye sonra karanlık bir sis dalgası çıkarırsınız, bu dalga düşmanları Reaper's Mark ile işaretler.

Malthael'in Heroic Yetenekleri

Tormented Souls: 20 zırh kazanın ve bir ruh seli salarak, Reaper's Mark'ı yakındaki düşmanlara 4 saniye boyunca devamlı olarak uygulayın.

Last Rites: Bir düşman Hero'suna 2 saniye geçtikten sonra eksilen sağlıklarının %50'sine eşit hasar veren bir ölüm cezası uygulayın. Tekrarlanabilir özellik: Last Rites'ın etkisi altındayken öldürülen düşmanlar, yeteneğin bekleme süresini 15 saniyeye kadar 5 saniye kısaltır.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?