Urgot'un Yeni Yetenekleri Dehşet Saçıyor!

Yeni Urgot rakiplerini oldukça korkutuyor!

Sihirdar Vadisi'nin oldukça eski karakterlerinden birisi olan Urgot'ta tüm şampiyonlar gibi yeni çağa ayak uydurdu. Yeni yetenekleri ile birlikte artık Vadi'de rakiplerine korku dolu anlar yaşatacak.

İsterseniz hemen yeteneklerine bir göz atalım;

(Pasif) Dehşet Saçar: Urgot'un bacaklarından biriyle aynı yönde saldırması hâlinde bu bacak ileriye doğru alevler saçarak koni şeklindeki bir bölgedeki düşmanlara fiziksel hasar verir ve ardından bacak bekleme süresine girer. Birkaç saniye içerisinde art arda yapılan vuruşlar giderek daha az hasar verir.

(Q) Çürüten Bomba: Hedeflenen noktaya yakınındaki rakiplere fiziksel hasar veren ve onları yavaşlatan bir bomba fırlatır. Urgot, isabet alan rakiplere kilitlenir.

(W) İmha: Urgot bir kalkan kazanır, kilitlendiği rakiplere öncelik vermek şartıyla en yakınındaki hedefe hızla ateş açar ve eğer mümkünse Dehşet Saçar yeteneğini tetikler. Urgot, ateş ettiği sırada daha yavaş hareket eder ama dışarıdan gelen yavaşlatma etkilerine karşı direnç kazanır. Urgot bu süre boyunca şampiyonlar dışındaki birimlerin üzerinden geçebilir ve normal saldırılarını kullanamaz.

(E) Horgörü: Urgot seçilen yönde hücum eder. Bir rakip şampiyona isabet etmesi hâlinde onu yakalar ve kendi bedeninin diğer tarafına fırlatır. Rakibe hasar verir ve ona kilitlenir. Şampiyonlar dışındaki birimler, Urgot'un hücumu sırasında ezilmeleri hâlinde hasar alır ve kenara savrulur.

(R) Ölümden Beter:  Urgot isabet ettiği ilk rakip şampiyona saplanan bir hex-delgi işareti fırlatır, ardından şampiyona kilitlenir, fiziksel hasar verir ve onu yavaşlatır. Eğer hedef delgi ona saplıyken belli bir can değerinin altına düşerse Urgot Ölümden Beter'i yeniden kullanarak hedefi sindirir ve yavaş yavaş kendine doğru çekmeye başlar. Hedef kendisine ulaştığında da onu infaz eder. Rakip şampiyon yeteneğin ikinci kısmı sırasında hedef alınamaz ve bu etki yalnızca Urgot'u katlederek sonlandırılabilir. Eğer Urgot hedefini infaz etmeyi başarırsa etraftaki diğer tüm rakipleri dehşete kapılır.

Urgot oynarken yeni haliyle dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi Pasif yeteneğinizin bekleme süresi. İlk seviyelerde gerçekten bir hayli uzun. Bu nedenle bire bir takaslarda rakiplerinize yapacağınız hamleleri ince eleyip sık dokumanız gerekecek. Aynı zamanda bu Pasif yeteneğinizi tam anlamıyla kullanabilmek için rakiplerinizin etrafında dönmeniz veya E yeteneğiniz ile rakiplerinizin konumunu değiştirmeniz şart!

Ayrıca Urgot'un yeni Ultisi haritanın öbür ucundan rakiplerini çekebiliyor!

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?