Sıkça Sorulan Sorular

Altın, sitede kazanabileceğin ve bunu sevdiğin oyunların kodlarına dönüştürebileceğin en değerli birimin. Altın ile sitede oyunların içeriklerine ulaşabilirsin. Kazanması Kristale nazaran zor olan bu birim sana çok değerli içerikler sunacak. Unutma, bu birim sadece kendi kampanyaları için kullanılabilir.
Altın'ı ancak Free2Play'in sunduğu özel kampanyaları gerçekleştirerek kazanabilirsin. Kampanyalar sekmesindeki birbirinde cazip teklifleri yerine getirerek sevdiğiniz oyunların içeriklerine ulaşabileceksiniz.
Artık elinde adı kadar değerli bir içerik var. Sıra emeğinin karşılığını sevdiğin oyunda keyifle sürmeye geldi.

Yapman gereken Mağaza Sayfasına gitmek ve Altın ile alınabilecek kampanyalardan herhangi birini seçtikten sonra açılan sayfada Kod Satın Al'a tıklamak. Kodun telefonuna kısa mesaj yolu ile iletilecek ki güvenliğinden emin olalım.
Bu birim birçok insanı siteyi trollemek konusunda iştahlandırak ve bizim de buna bir takım çözümler getirmemiz gerekiyor. Bunlar;
1- Altın harcamasını ancak teyitli kullanıcılarımız yapabilecek.
2- İlk alımını yapan kullanıcılarımız yeni alımlarını yapmak için biraz beklemek zorundalar. Ama merak etme her seferinde bu kadar uzun sürmeyecek. Zamanla kabul ettiğin teklifler arasındaki kazanımların sana daha hızlı ulaşacak.
3- Altın alımını yapmadan önce kullanıcılarımız bot olma durumları açısında kontrol edilecek.

Hak yenmemesi ve kötü amaçlı kullanımın olmaması için takdir edersin ki bu koşullar oldukça gerekli. O yüzden anlayışınız için ayrıca teşekkür eder, Free2Play Turizm'i seyahatlerinizde tercih etti... Ne oluyor yahu?

Her neyse, düzen ve disiplin iyidir. Herkese iyi Altın harcamalar.

Altın kazanmak için Kampanyalara, harcamak için de Mağaza sayfasına bekleriz.
Kristal, sitede yaptığın basit aktiviteler sonucunda kazandığın bir birim. Kristal ile site içindeki Açık Arttırma ve Kristal Kampanyalarından yararlanabilirsin. Kazanması da bir o kadar kolay olan bu birim, seni site içinde yararlanmanı sağlayacak güzel kampanyalarla buluşturacak. Unutma, bu birim sadece kendi kampanyaları için kullanılabilir.
Kristal kazanmak sitede yapabileceğin en basit şeylerden biri. Galeri gezerek, video yükleyerek ve video seyrederek Kristal kazanabilirsin. Bu kadar basit!
Kristalin en eğlenceli kısmına geldik. Sırada, biriken Kristalleri harcamak var.

Buradaki işlem de Kristalleri kazanmak kadar basit. Yapman gereken tek şey Mağaza Sayfasına gitmek ve Kristal ile alınabilecek kampanyalardan herhangi birini seçtikten sonra açılan sayfada Kod Satın Al'a tıklamak. Kodun butona tıkladıktan sonra karşına gelecek, güle güle kullan.

Aynı basitlik Açık Arttırma için de geçerli. Yayınlanan ürünü beğendiysen yapman gereken ürünün sayfasına gitmek, görünen en yüksek teklifin üstünde bir sayı girerek teklif vermek. İşte bu kadar basit. Eğer en yüksek teklif sana ait ise ekranda "Şu anda en yüksek teklif sana ait!" yazısını göreceksin bu da kazanmaya yakın olduğunu gösterir.

Açık arttırmada unutmaman ve dikkat etmen gereken birkaç nokta var;
1- Elinde en yüksek teklifi geçebilecek kadar kristal varsa teklif verebilirsin.
2- Teklifi verdikten sonra, yazdığın kristal sayısı kadar miktar hesabından düşer.
3- Birisi senden daha yüksek teklif verirse senin verdiğin miktar geri hesabına geçer.
4- Aynı kişi birden fazla hesap ile teklif de bulunamaz. Bulunduğu takdirde Free2Play, bu kişinin hesaplarını uyarı yapmadan kapatır ve sahip olduğu kristal ve altınlar'ı sıfırlar.
Merak etme kodun güvende ve her zaman ulaşabileceğin bir yerde. Tekrardan aynı kod sayfasına girdiğinde ya da kodlarım sayfasında kodunu görebilirsin.

Mağaza sayfasına buradan, kodlarına da buradan ulaşabilirsin.

F2P ÜYELERİ NE DİYOR?