VİDEO REHBERLER

League of Legends Bard: Dağ
Warriors 2014 World Championship Imagine Dragons
Imagine Dragons’la Sahne Arkası
League of Legends Music The Curse of the Sad Mummy
DJ Sona’nın Destansı Konseri
SCAL BSG Tanıtımı Wolfteam Joygame
EM 14 PBL Tanıtımı Wolfteam Joygame
EM 4 DG Tanıtımı Wolfteam Joygame
ANN 94 Tanıtımı Wolfteam Joygame
2 8 Mart Haftanın En İyi 10 Vuruşu Wolfteam Joygame
World of Tanks ve World of Warplanes XP Paylaşımı
World of Tanks Blitz Kapalı Beta Tanıtım Videosu
World of Tanks 9.0 Güncellemesi
Wargaming.Net Büyük Final Tanıtım Videosu
World of Tanks Tanıtım Videosu
Dünyaya Bedel 5 Türk Medyayı da Salladı!
Point Blank Türkiye 3. Yıl - FAL OxyGeN
Nfinity Games GameX Görüntüleri
Point Blank Türkiye 3. Yıl Kutlaması - SL Butcher
NG Kuponunu Nasıl Yüklerim?
Curse of Icewind Dale 3.Modül 2. Fragman Neverwinter Online
Curse of Icewind Dale 3.Modül Fragman Neverwinter Online
Neverwinter Online Dragon Sınıfı
Neverwinter XboX Oynanış Videosu
The Caverns of Gauntlgrym
Knight Online Achievement Sistemi
Knight Online Bloody Silahlar
Knight Online World Kurian & Portu
Knight Online 1. Klan Turnuvası Finalleri
Knight Online World Under The Castle
Goley 1. Yıl Özel Videosu – Bölüm 1
Goley 1. Yıl Özel Videosu – Bölüm 2
Goley 1. Yıl Özel Videosu – Bölüm 3
Goley 1. Yıl Özel Videosu – Bölüm 4
Goley 1. Yıl Özel Videosu – Bölüm 5
Dota 2 Gamescom Trailer
TI4 Top 10 Plays from Day Three
TI4 Top 10 Plays from Day Two
TI4 Top 10 Plays from Day One
Dota 2 Tanıtım Videosu

novadergitanre01

Oyunu yalnızca bir ürün değil hizmet, kültür ve bir deneyim olarak kullanıcılara sunacak olan Nova Worlds, Türkiye başta olmak üzere Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Arap yarımadasına Türkçe, İngilizce ve Arapça olarak hizmet veren bir oyun portalı.

Hatta bildiğiniz gibi Türkiye’nin en yeni oyun platformu Nova Worlds açılışını City of Steam ile gerçekleştirdi. Yıl sonuna kadar en az dört oyuna ulaşmış bir portal olmayı hedefleyen Nova Worlds adını Latince Nova (Yeni) ve İngilizce Worlds (Dünyalar) kelimelerinden alıyor.

DAO Games, Nova Worlds ve City of Steam ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’de geliştirilen oyunlar da dahil, bu kadar üst düzey bir oyunun ilk önce Türkiye’de hizmete girmesini sağladı. Bu durum Türk oyun pazarının artık ‘potansiyel’ olmaktan çıktığının bir göstergesi.

Oyunların Kaderi Oyuncuların Elinde

DAO Games’in oyun portalı olan Nova Worlds üzerinden hizmeti verilen City of Steam ve diğer oyunların yönetim felsefesi de haliyle farklı olacak. Online oyunların en interaktif eğlence platformu olduğu artık kabul görmüş bir gerçek. Kullanıcılar oyunu oynadıkça sürekli kendini geliştiren, kapsamı büyüyen bir mecra artık online oyunlar.

Bu, online oyunların yıllar boyu kendi içinde barındırabileceği toplulukların oluşmasına neden oluyor. Son zamanlarda Kuzey Amerika, Kore ve Batı Avrupa ülkelerinde oyunların hikayesinin kullanıcılar tarafından etkilenerek geliştiği interaktif gelişim modelleri ortaya çıkıyor. Yani oyunun gidişatı kısmen kullanıcılar tarafından belirlenir oldu. Nova Worlds bu oyuncu etkileşimli gelişimi Türkiye’de de uygulamak için kurulan bir platform. Yani kullanıcıların yardımıyla oyunları şekillendirmek hatta platformun da kullanıcılar tarafından yönlendirilmesini sağlamak en büyük hedeflerden biri. Oyunculardan gelen tasarımların içerik olarak oyuna eklenmesinden, oyuncu etkileşimli içeriklerin sonuçlarının oyuna yön vereceği kompleks oyuniçi hikaye akışlarına kadar bir çok oyuncu merkezli özellik DAO Games ve Nova Worlds bünyesinde hayata geçmeye hazırlanıyor. Oyuncunun, yalnızca oyunun gidişatı içinde çevresine tepki veren bir öge olmaktan çıkıp oyun ve yayımcıya da yön verebilecek güce ve bilince erişmesi amaçlanıyor.

Her oyun kendi içinde bir evren barındırır ve Nova Worlds de oyunun hizmetini bir ürün olarak değil, yeni bir dünya, bir deneyim olarak vermeyi amaçlıyor. Portalın adının Nova Worlds (Yeni Dünyalar) olmasının sebebi de bu.

Türk oyuncular, en yeni ve son teknoloji oyunları, tamamen yerelleştirilmiş halde dünya ile eş zamanlı oynayabilecek ve içinde bulundukları dünyanın yönünü tayin edebilecek yetkin bir konumda olacaklar.