MAĞAZADAN

AÇIK ARTTIRMA!
Kingdom Online Beresi

ŞİMDİ KATIL

VİDEO REHBERLER

League of Legends Rün Birleştirici
League of Legends Takım Oyunu Op
League of Legends İlk Tanıtım Videosu
League of Legends Get Jinxed Klibi
League of Legends Dünya Finaline Doğru
Wolfteam Robinson A Xcr At Silah Tanıtımı
Wolfteam Xlm 8 Wt Falme Silah Tanıtımı
Wolfteam Oynanış Videosu
Wolfteam Desert Karakter Serisi
Wolfteam Tanıtım Videosu
World of Tanks ve World of Warplanes XP Paylaşımı
World of Tanks Blitz Kapalı Beta Tanıtım Videosu
World of Tanks 9.0 Güncellemesi
Wargaming.Net Büyük Final Tanıtım Videosu
World of Tanks Tanıtım Videosu
World of Warplanes Tanıtım Videosu
World of Warplanes Sovyet Uçakları
World of Warplanes Japon Uçakları
World of Warplanes İngiliz Uçakları
World of Warplanes Örnek Rehber Videosu
Point Blank 1. Ulusal Turnuva Büyük Finali
Point Blank Anıt TDM Harita Tanıtımı
Point Blank Tanıtım Videosu
Point Blank Örnek Rehber Videosu
Heroes of Newerth Klanx Tanıtım
Heroes of Newerth Riptide Tanıtım
Heroes of Newerth Türkiye GameX 2013 2. Bölüm
Heroes of Newerth Türkiye GameX 2013 1. Bölüm
Heroes of Newerth Tanıtım Videosu
Neverwinter Kurnaz Düzenbaz
Neverwinter Tanıtım Videosu
Neverwinter Örnek Rehber Videosu
Neverwinter Yaz Festivali
Knight Online Achievement Sistemi
Knight Online Bloody Silahlar
Knight Online World Kurian & Portu
Knight Online 1. Klan Turnuvası Finalleri
Knight Online World Under The Castle

novadergitanre01

Oyunu yalnızca bir ürün değil hizmet, kültür ve bir deneyim olarak kullanıcılara sunacak olan Nova Worlds, Türkiye başta olmak üzere Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Arap yarımadasına Türkçe, İngilizce ve Arapça olarak hizmet veren bir oyun portalı.

Hatta bildiğiniz gibi Türkiye’nin en yeni oyun platformu Nova Worlds açılışını City of Steam ile gerçekleştirdi. Yıl sonuna kadar en az dört oyuna ulaşmış bir portal olmayı hedefleyen Nova Worlds adını Latince Nova (Yeni) ve İngilizce Worlds (Dünyalar) kelimelerinden alıyor.

DAO Games, Nova Worlds ve City of Steam ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’de geliştirilen oyunlar da dahil, bu kadar üst düzey bir oyunun ilk önce Türkiye’de hizmete girmesini sağladı. Bu durum Türk oyun pazarının artık ‘potansiyel’ olmaktan çıktığının bir göstergesi.

Oyunların Kaderi Oyuncuların Elinde

DAO Games’in oyun portalı olan Nova Worlds üzerinden hizmeti verilen City of Steam ve diğer oyunların yönetim felsefesi de haliyle farklı olacak. Online oyunların en interaktif eğlence platformu olduğu artık kabul görmüş bir gerçek. Kullanıcılar oyunu oynadıkça sürekli kendini geliştiren, kapsamı büyüyen bir mecra artık online oyunlar.

Bu, online oyunların yıllar boyu kendi içinde barındırabileceği toplulukların oluşmasına neden oluyor. Son zamanlarda Kuzey Amerika, Kore ve Batı Avrupa ülkelerinde oyunların hikayesinin kullanıcılar tarafından etkilenerek geliştiği interaktif gelişim modelleri ortaya çıkıyor. Yani oyunun gidişatı kısmen kullanıcılar tarafından belirlenir oldu. Nova Worlds bu oyuncu etkileşimli gelişimi Türkiye’de de uygulamak için kurulan bir platform. Yani kullanıcıların yardımıyla oyunları şekillendirmek hatta platformun da kullanıcılar tarafından yönlendirilmesini sağlamak en büyük hedeflerden biri. Oyunculardan gelen tasarımların içerik olarak oyuna eklenmesinden, oyuncu etkileşimli içeriklerin sonuçlarının oyuna yön vereceği kompleks oyuniçi hikaye akışlarına kadar bir çok oyuncu merkezli özellik DAO Games ve Nova Worlds bünyesinde hayata geçmeye hazırlanıyor. Oyuncunun, yalnızca oyunun gidişatı içinde çevresine tepki veren bir öge olmaktan çıkıp oyun ve yayımcıya da yön verebilecek güce ve bilince erişmesi amaçlanıyor.

Her oyun kendi içinde bir evren barındırır ve Nova Worlds de oyunun hizmetini bir ürün olarak değil, yeni bir dünya, bir deneyim olarak vermeyi amaçlıyor. Portalın adının Nova Worlds (Yeni Dünyalar) olmasının sebebi de bu.

Türk oyuncular, en yeni ve son teknoloji oyunları, tamamen yerelleştirilmiş halde dünya ile eş zamanlı oynayabilecek ve içinde bulundukları dünyanın yönünü tayin edebilecek yetkin bir konumda olacaklar.